• Slovenčina

pani Janka

Veľmi si vážime túto nádej a snahu pomôcť mu zlepšiť stav, ktoré u vás dostal. Ďakujeme.

pani Maťa

Je to krásne od vás, že myslíte na naše detičky ale aj na nás mamičky. Veľmi si vážime čo pre naše detičky robíte a vždy sa rada ku vám vrátim s poďakovaním a s úsmevom na tvári. Ste úžasní všetci.

pani Gabriela

Tento kolektív odborníkov by mal byť príkladom v našom zdravotníctve. Ďakujem za všetky detičky.

pani Katka

Veľké ďakujem. Ste úžasní, milí a trpezliví ľudia s veľkým srdcom.

pani Iveta

Veľká vďaka patrí riaditeľke a personálu polikliniky.

pani Viera

Chcem poďakovať celému tímu, boli sme u vás na turnuse v auguste. To, že bolo super som mohla aj hneď napísať ale chcela som vám napísať aj ako to s drobcom je. A veru je to lepšie a lepšie. V škôlke mi hovoria, že je to úplne iné ako na konci roka. Na terapiách pracuje sústredene, všetky aktivity zvláda... Cez deň sme už úplne bez plienok, aj počas obedného spánku či každodennými cestami autom. A čo je pre nás dôležité – viac sa snaží opakovať slová. Ešte raz veľká vďaka. PS: určite to zopakujeme.

pani Danka

Obdiv, skutočne viditeľne funguje profesionálna tímová práca v prospech malých pacientov. Určite to nie sú malé kroky. Práve naopak, z vyjadrení cítiť spokojnosť malých bojovníkov, rodičov a profesionalita personálu ...

pani Adriana

Aj my sme radi, že máme možnosť spoznať, tak neskutočne úžasných ľudí, ako ste vy a za to Vám všetkým veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

pani Veronika

Dnes sme ukončili rehabilitačný pobyt. Chceli by sme poďakovať p. riaditeľke za príjemné prostredie, profesionálny prístup a komunikáciu. Samozrejme ďakujeme aj celému tímu, ktorý sa o našu dcérku tak výborne postaral. Dobre sme sa u Vás cítili. Určite sa vrátime. Želáme Vám veľa spokojných a zrelaxovaných malých klientov.